Logo - Darkfield.cz - Mikroskopie temného pole krve
+420 733 193 796 tigi.jana@gmail.com Brno Po - Čt: 9:00-16:00

Články

04.08.2015
Přečtěte si o možnostech nejlepší detoxikace a očisty organismu. Máme pro vás pár tipů. Lidský organizmus je denně vystavován negativnímu působení toxických látek ze znečištěného životního prostředí a dalším škodlivým vlivům (nezdravý životní styl, stres, nedostatek pohybu a odpočinku, nevyvážená strava apod.).
10.09.2014
Jak může působit přemíra konzumace živočišných proteinů a jak se bránit problémům z toho plynoucích? V článku se dozvíte i něco více o cholesterolu a problémech srdce. Odkryjeme vám nový pohled na výše uvedená témata za pomoci mikroskopie temného pole.
08.09.2014
Dnes se příklady z praxe mikroskopie temného pole soustředí nejen na problémy, které způsobuje kouření. Druhá část článku se věnuje alergenům.
03.09.2014
V dnešním pokračování seriálu o mikroskopii temného pole, tedy metodě vyšetření kapky krve, se věnujeme rozboru ohrožení střev a také tzv. neurofilům.
01.09.2014
Vítejte v osmém díle seriálu informující o možnostech mikroskopie temného pole. Dnes se zaměříme na tyčinkové bakterie a také na příčiny plísňových problémů. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz na metodu mikroskopie temného pole, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám zodpovím vaše dotazy ohledně vyšetření z kapky krve.
05.08.2014
Pro ty, kteří řeší problém s kornatěním tepen a celkovým přetížením organismu indikovaným sníženou schopností vyloučit toxické lát, poskytneme v tomto díle našeho seriálu o analýze z kapky krve, možné řešení.
29.07.2014
V dnešním díle našeho seriálu se zaměříme na možnost boje s tuky, hyperlipidémií a kardiovaskulárními chorobami.
22.07.2014
V tomto pokračování ukázek příkladů využití metody Darkfield se zaměřením na problémy s trávením, řešení špatného krevního oběhu a stresu.
15.07.2014
V dnešním díle ukázek možností, které poskytuje metoda Darkfield, se zaměříme na problémy s játry, žlázami produkujícími trávící šťávy a endokrinními poruchami.
08.07.2014
Přinášíme vám další díl z cyklu obrázků pořízených metodou mikroskopie temného pole. Popíšeme vám opět základní ukázkové obrázky, ze kterých se dají detekovat zdravotní problémy a jejich podstata.
13.05.2014
V následujícím článku vás seznámíme s metodou vyšetření kapky krve. Této metodě se odborně říká mikroskopie v temném poli. S pomocí vyšetření kapky krve vám dokáže lékař odhalit opravdovou podstatu problémů, které vás dlouhodobě trápí. Vyšetření z kapky krve se používá často jako alternativní metoda tam, kde klasické lékařské postupy selhávají nebo nejsou natolik účinné.
28.03.2014
Mikroskopie temného pole je mikroskopií živých krevních buněk, která neslouží ke klasickým diagnostickým účelům, tj. k rozpoznání konkrétního onemocnění. Mikroskopie v temném poli se užívá k prověření optimální stravy a přírodní terapie pro jednotlivce, kteří trpí nějakou chorobou nebo snížením imunity. Díky tomuto přístupu dokáže mikroskopie temného pole napovědět o podstatě problému a navrhnout řešení k jeho odstranění.
03.03.2014
V předchozím díle tohoto seriálu jsme vám představili základní informace o metodě darkfield a možnostech využití této alternativní léčby pro zlepšení zdraví vašeho organismu a pro získání osobní rovnováhy za pomoci výživového poradenství plynoucího z poznatků mikroskopie temného pole. Dnes vám opět představíme další ukázky této metody alternativní medicíny.
10.02.2014
Díky metodě darkfield získáte informace o tom, zda je váš organizmus spokojen s tím, jak se stravujete a jak žijete. Zda vám nehrozí infarkt či mozková mrtvice, jestli je ve střevech dostatek funkčních přátelských bakterií, zda střeva či játra nepotřebují detoxikační kůru, jestli se v těle nevyskytuje nějaký skrytý problém apod.
small menu ico