Logo - Darkfield.cz - Mikroskopie temného pole krve
+420 733 193 796 tigi.jana@gmail.com Brno Po - Čt: 9:00-16:00
10.02.2014

Metoda DARKFIELD - obrázky z mikroskopu 1

Vážení přátelé, již 10 let existuje v naší republice služba pro ty z vás, kteří se chtějí dovědět něco více o svém zdraví, hledají nové možnosti alternativní medicíny a efektivní výživové poradenství.  Díky metodě darkfield získáte informace o tom, zda je váš organizmus spokojen s tím, jak se stravujete a jak žijete. Zda vám nehrozí infarkt či mozková mrtvice, jestli je ve střevech dostatek funkčních přátelských bakterií, zda střeva či játra nepotřebují detoxikační kůru, jestli se v těle nevyskytuje nějaký skrytý problém apod.

Doposud jsme kromě svých vlastních pocitů neměli možnost kontroly účinku užívání léků či potravních doplňků na organizmus. Zda je užíváme správně a v dostatečném množství.

Nyní však máme možnost se o tom přesvědčit doslova na vlastní oči, poněvadž obraz, který vidí lékař v mikroskopu s temným zástinem, se videokamerou přenáší na monitor notebooku a poskytuje tak data k analýze vašeho zdraví. Tato převratná metoda se jmenuje Darkfieldmicroscopy (DFM) – tedy mikroskopie temného pole a ukáže bez odchylek váš aktuální zdravotní stav.

Abyste si mohli udělat představu o tom, s jakými nálezy se v mikroskopu můžeme setkat, předkládám vám seriál na pokračování, který nabízí možnost podívat se na jednotlivé obrázky krevních elementů a seznámit se tím pádem s metodou darkfield.

Chci jen podotknout, že z elementárních nálezů se poskládá komplexní řešení zdravotních problémů, které vás trápí a navrhne se postup jejich eliminace.

GFX | normalni-krevni-obraz.jpgNormální krevní obraz

Na prvním obrázku vidíme zdravou krev. Jednotlivé červené krvinky jsou na temném poli vidět jako bílé kroužky, které mají stejný tvar a velikost. Nejsou slepené ani navrstvené.

Prevence: Antioxidanty, C500, C1000, Multivitamíny

Bílkovinná vazba (citrónky)

GFX | bilkovinna-vazba.jpgKrvinky mají podobu citrónků. Mají tendenci se spojovat minimální dotykovou ploškou. Ukazují se jakoby natažené buňky. Příčinou může být nedostatečné trávení, přemíra konzumace proteinů, nevyváženost elektrolytů (nedostatek stopových prvků), neschopnost trávit lipidy, hormonální nevyváženost, toxicita, atd. Doporučení: Úprava stravy a Multivitamíny, detoxikace organizmu, vyčištění střev (Yucca, ParaProtex, Green Health, Liquid Chlorophy, Nopalin), suplementace enzymů (Digest Ease, Meal Time). Volba příslušných „ozdravných“ produktů závisí na přítomnosti dalších symptomů.

Pokračování čtení o alternativní léčbě příště!

small menu ico