Logo - Darkfield.cz - Mikroskopie temného pole krve
+420 733 193 796 tigi.jana@gmail.com Brno Po - Čt: 9:00-16:00
10.09.2014

Mikroskopie temného pole - 11

Brno - vyšetření z kapky krveJak může působit přemíra konzumace živočišných proteinů a jak se bránit problémům z toho plynoucích? V článku se dozvíte i něco více o cholesterolu a problémech srdce. Odkryjeme vám nový pohled na výše uvedená témata za pomoci mikroskopie temného pole.

Krystaly urátů

Při nálezu krystalů urátů v krvi, usuzujeme na inhibici nebo neadekvátní metabolizmus proteinů. Provází také konzumaci přemíry živočišných proteinů nebo nedostatečnou funkci ledvin.

Doporučení: ze stravy odstranit živočišné proteiny, kávu, kakao, atd., pít alespoň 2-3 l denně, Strong Bones, Nopalin, Super Soya Lecithin, Pupálkový olej aj. 

Plaky

Aterom, čili ateromový plak je cholesterol nasedlý na krystalovitou zrnitou hmotu lipidového charakteru s fibrózním povlakem, který se při ateroskleróze hromadí na vnitřním povrchu cév. Toto nahromadění může ucpávat např. Koronární artérie, přičemž způsobuje tvrdnutí cév, srdeční poruchy nebo srdeční degeneraci. Narušení vnitřního povrchu stěny cév může v tom místě způsobit krevní sraženinu (trombózu). Dop. Viz Cholesterolové krystaly, OxyMax, Zen Thonic a další antioxidanty. Vyšetření z kapky krve - cholesterol

Kam pokračovat dále:

small menu ico