Logo - Darkfield.cz - Mikroskopie temného pole krve
+420 733 193 796 tigi.jana@gmail.com Brno Po - Čt: 9:00-16:00
03.09.2014

Mikroskopie temného pole - 9

Mikroskopie temného poleV dnešním pokračování seriálu o mikroskopii temného pole, tedy metodě vyšetření kapky krve, se věnujeme rozboru ohrožení střev a také tzv. neurofilům.

Červené krystaly

Červené a oranžové krystalické inkluze (tělíska) jsou vidět v obrázku krve jak při výskytu protoplastů jako vykrystalizované toxiny plísní, tak při ostatních typech krystalických struktur.

Červená barva krystalu vzniká jako produkt antibiotik (aktinomycin) tvořené z různých druhů streptomycií, jsou patrny v případě chronické toxicity (otravy) z takových zdrojů, jako je nekrotizující nádor, toxicita ve střevě, velké přemnožení bakterií při syndromu prasklého střeva, potravinové otravy, zánět slepého střeva atd.

Doporučené produkty: ParaProtex, Immunaid, Nopalin, Noni. V případě tumorů Culevit, Virago.  

Hypersegmentované neutrofily

Vyšetření krveNeutrofil je bílá krvinka s mnoholaločnatým jádrem, patří ke granulocytům. Na obrázku je neutrofil s více než 5ti laloky. Počet laloků určuje stáří neutrofilu. Funkce - neutrofily požírají a ničí bakterie.

Příčiny hypersegmentace: nedostatek B12, kyseliny listové, špatná absorpce vit. A a E, špatné trávení- nedostatek trávicích enzymů, nikotinismus, onemocnění ledvin, jater, málo přátelské střevní flóry, infekce

Doporučené produkty: ParaProtex, AC Zymes, Nopalin, Liver Aid, Immunaid/Virago, Antioxidanty, Multivitaminy. 

Kam pokračovat dále:

small menu ico