Logo - Darkfield.cz - Mikroskopie temného pole krve
+420 733 193 796 tigi.jana@gmail.com Brno Po - Čt: 9:00-16:00

DFM a plísně

Problém 21. století – krevní mykózy!

Podívejte se kolem sebe – kdo nemá problematickou pleť bez pupínků, akné nebo ekzémů? Kolik lidí má žluté deformované lomivé nehty na nohou či na rukou – všímejte si toho (pokud to není maskováno umělými nehty) ! Kolik žen trpí gynekologickými záněty, výtoky, svěděním?! Kolik lidí si stěžuje na chronickou únavu, nepohodu? Atd.

Za tímto vším stojí ve většině případů plísně v krvi!

Mikroskopie temného pole a plísně

Mikroskopie temného a světlého pole je jedinou metodou která okamžitě zviditelní mykozu krve (neboli plísně a kvasinky v krvi).

Plísní v krvi rapidně přibývá. Zatímco v r. 1972 se objevovaly plísně u 42% pacientů, o 11 let později v roce 1989 je už 90 % postižených pacientů. V současné době můžeme konstatovat plísně v krvi u téměř 100 % pacientů.

Zamoření krve plísněmi způsobuje přetížení až poškození jaterkterá nejsou schopna toxiny plísní (jedy – mykotoxiny) v plném rozsahu odstraňovat.
Toxiny se hromadí v organizmu a dochází k různorodým potížím:

Počínaje únavou a vyčerpaností, které mohou končit až únavovým syndromem, dále psychickými problémy, poruchami spánku, bolestmi hlavy, migrénami, poruchami soustředění, atopickými ekzémy, vyrážkami, kožními mykózami, onychomykózami, akné, lupénkou,alergiemi, kvasinkovými gynekologickými záněty s výtoky, opakovanými záněty močových cest, záněty dutin, středouší , astmatem, zažívacími problémy (pocit nadmutí, říhání, zápach z úst, různé těžkosti s trávením některých jídel, zácpa, průjmy, až bolesti břicha), ucpáváním lymfatických cév – otoky (z neznámé příčiny), chudokrevností, poruchami imunity, hormonální nevyvážeností, srdeční arytmií a poruchami prokrvení, vysokým krevním tlakem nezjistitelného původu, depresemi, hučením v uších, hyperaktivitou (zvl.u dětí, změny nálad, vztekání se atd.) a mnoha dalšími problémy konče.
V kapce krve můžeme objevit příčinu mnoha běžně nezjistitelných příčin potíží člověka. Pozorování kapky krve v temném poli mikroskopu (darkfield microscopy – DFM) je zobrazením dynamickým, všechny struktury obsažené v kapce krve pozoruje pacient živě společně s lékařem na monitoru PC. Během několika minut lékař může stanovit alternativní léčbu nebo nastavit výživové poradenství tak, aby vám mohl pomoci od dlouhodobých problémů, poněvadž zjistí jejich příčinu.

small menu ico