Logo - Darkfield.cz - Mikroskopie temného pole krve
+420 733 193 796 tigi.jana@gmail.com Brno Po - Čt: 9:00-16:00

MUDr. Jana Jelínková

Pár slov o mně

DATA | galerie | jana_mikroskop.png

Narodila jsem se v Praze v r. 1953. V roce 1978 jsem ukončila studium na Fakultě všeobecného lékařství UK Praha, terapeutický směr. Po ukončení studia v r. 1978 jsem se vdala a přemístila do Brna, kde od té doby působím.

Krátce jsem byla zaměstnána na interním odd. VÚKEO Brno, nynější Masarykův onkologický ústav. Od r. 1979 jsem pracovala na Krajské hygienické stanici  Brno. Po atestaci I. stupně a posléze  specializaci II . stupně, ve vedoucí pozici. Od r. 1996 jsem  se začala zajímat  o zdravou výživu a účinky potravních doplňků a později též poradenstvím.

V r. 2003 jsem absolvovala vzdělávací seminář v zahraničí o pozorování kapky krve v temném poli mikroskopu (darkfield microscopy - DFM)  a tato metoda mě natolik nadchla, že po absolvování odborných školení  a obdržení certifikátu, jsem se rozhodla jí použít jako vhodný doplněk poradenství výživy.

Bližší informace o této metodě mohu zaslat na vyžádání e-mailem.

Pozn.: Metodu darkfield  provozují  běžně zahraniční kliniky zabývající se alternativní medicínou USA, Kanadě i v Evropě, hlavně SNR, Švýcarsko, Rakousko atd. Své uplatnění v praxi našla i ve veterinární medicíně. 

small menu ico