Logo - Darkfield.cz - Mikroskopie temného pole krve
+420 733 193 796 tigi.jana@gmail.com Brno Po - Čt: 9:00-16:00

Moderní výživové poradenství Brno

Léčebné výživové plány, nutriční poradenství, výživové poradenství – to jsou slova, která vás přivedla na naše stránky. Pokud hledáte efektivní výživové poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste na správném místě!

V případě zájmu o výživové poradenství nás neváhejte kdykoliv kontaktovat!

Výživové poradenství za pomoci mikroskopického zobrazení

výživové poradenství

K analýze nutričních problémů a k sestavení výživového léčebného plánu používáme osvědčenou metodu „mikroskopie temného pole“. Jedná se o speciální mikroskopickou techniku pozorování kapky krve, díky němuž lze zjistit vaše zdravotní dispozice a nutriční předpoklady. Více informací o alternativní léčbě za pomoci mikroskopie ZDE.

 

Proč výživové poradenství právě od nás?

Spolehněte se při svých snahách o zmírnění zdravotních problémů a léčení dlouhodobých nemocí na osvědčené metody výživového poradenství. Nastavíme vám alternativní léčbu nebo pro vás sestavíme léčebný nutriční plán na míru. S poskytováním výživového poradenství, jakožto léčebné metody, máme dlouholeté zkušenosti, což dokazuje i řada námi uzdravených klientů.

Skutečné výsledky, které s námi dosáhnete!

Stop vyhazování peněz za zbytečné a nefunkční výživové programy! Díky našemu výživovému poradenství se budete konečně cítit ve formě, odbouráte zdravotní problémy, naberete sílu a zlepšíte kondici organismu. Sestavený plán vychází z individuálního a speciálního rozkladu, který určí další postup a nejvhodnější nutriční plán. Léčebný výživový plán respektuje vaše potřeby a váš aktuální zdravotní stav. Jedná se o výživové poradenství šité na míru na základě ojedinělé zobrazovací metody.

Pro jaké účely lze využít služeb výživového poradenství?

Čeká vás zdravá životospráva pod dohledem odborníka a změna životosprávy pro zdravější tělo bez nemocí! Pomůžeme při těchto potřebách:

  • Výživové poradenství pro ODSTRANĚNÍ ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ.
  • Výživové poradenství při nemocech spojených S NADVÁHOU.
  • Výživové poradenství pro ODSTRANĚNÍ PROBLÉMŮ S CUKROVKOU.
  • Výživové poradenství při CHRONICKÝCH NEMOCECH
  • Výživové poradenství jako prevence DEGENERATIVNÍCH ONEMOCNĚNÍ.
 
Alternativní medicína, alternativní léčba a výživové poradenství | MUDr. Jana Jelínková
Adresa: Poliklinika Horníkova 34, Brno, Jihomoravský kraj.
Telefon: +420 733 193 796.
http://www.darkfield.cz/.
small menu ico